Ubytování pro školy a skupiny

Lyžařské kurzy

Školy v přírodě

Tábory

Adaptační kurzy

Ubytování pro školy a skupiny

Školy v přírodě, lyžařské kurzy, ozdravné pobyty či jiné skupinové akce. Kapacita 112 lůžek v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Oddělitelná křídla pro menší kolektivy. Tři společenské místnosti, dvě jídelny. Specializace na skupinovou rekreaci. Luxus za nízké ceny.

Nabídka ubytování

— Ubytování pro školy v přírodě a lyžařské kurzy

Školy v přírodě, lyžařské kurzy a ozdravné pobyty pro děti v příjemném prostředí našeho penzionu v Peci pod Sněžkou – Velká Úpa Kapacita 112 míst v dvou až čtyř lůžkových pokojích. Oddělitelné jídelny, které je možno upravit jako výukové místnosti. V létě lze využít venkovní hřiště a spoustu možností kam na výlet. V zimě skiareál v Portášky – 2 vleky a třísedačková lanovka. Na deset dětí jeden dospělý zdarma.

— Školy v přírodě a ozdravné pobyty

Škola v přírodě na horách je ideální kombinací výuky a zátěže a to vše v krásné a čisté přírodě Krkonošského národního parku. Náš penzion je zaměřen na dětské kolektivy, takže zde naleznete speciální úpravy pro školy v přírodě. Jsme schopni pro vás připravit program školy v přírodě nebo ji celou zařídit „na klíč“ a to včetně dopravy, zdravotníka a veškeré agendy s tím spojené. Kromě nízkých cen nabízíme i jiné výhody … více při osobním jednání.

— Zázemí pro školy v přírodě

Venku je hříště na volejbal, malou kopanou nebo jiné míčové hry. Posedět můžete i u otevřeného ohně.

— Lyžařské kurzy pro děti

Velká Úpa je ideálním místem pro lyžařský kurz. Sjezdovky 200m os penzionu s různým stupněm obtížnosti a zázemí velkého střediska garantují úspěch každého lyžařského kurzu. V případě zájmu vám zařídíme celý lyžařský kurz včetně dopravy, půjčovného lyží či snowboardů, instruktorů a potřebných formulářů pro konání lyžařského kurzu.

— Pro volný čas

Rozsáhlé prostory penzionu nabízí možnosti vyžití v době nepřízně počasí. Herna se stolním tenisem, počítačová místnost s připojením na internet, oddělitelné společenské místnosti, které lze využít k hraní společenských her nebo k uspořádání diskotéky.

— Stravování

Pro školy v přírodě a lyžařské kurzy nabízíme stravu formou polo či plné penze. V případě plné penze je jídlo 5x denně a v ceně je také zahrnut pitný režim. V případě celodenních výletů jsme pro vás schopni připravit „výletní balíčky“.

 

Napsali o nás

— Gymnázium Chrudim

„Mileta je pro nás ideálním místem, protože jezdíme na školu v přírodě s několika třídami najednou a často jsme měli problém naši skupinu ubytovat pohromadě. Přestože nás je víc tříd, dispozice penzionu nám umožňují pracovat v samostatně oddělených skupinách. “

Mgr. Ivana Jeřábková

— ZŠ Bezručova, Poděbrady

„Abychom v dnešní době udrželi „lyžák“ v dostupné cenové hladině jezdili jsme kvůli ceně do penzionů se společnými sociálkami a jednodušším vybavením. Když se nám podařilo sehnat „luxusnější“ penzion, byl zase příliš vzdálen od sjezdovky. Na Miletě je všechno v jednom!!!“

Mgr. Roman Sedláček

— ZŠ Hradec Králové

„Na školu v přírodě jsem jela se svou třídou poprvé a tak mi přišla vhod nabídka ŠVP na klíč. Vše dopadlo na jedničku, s dětmi jsme si to užili a já neměla žádné starosti navíc. Děkuji.“

Mgr. Hana Kopecká